Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Ozimek - Oferty sprzedaży nieruchomości

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

435 000 zł51,80 m² 8 397,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Ozimku na ul. 1-go Maja Mieszkanie idealne dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się również jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 327 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 13327 m2, zlokalizowana w Ozimku w cichej, w ładnej okolicy, zadbana miejscowość, bardzo dobre połączenie z Opolem. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł63,74 m² 7 358,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jedyne takie miejsce w Ozimku! Jesionowe Zacisze komfort, natura i nowoczesność w jednym! Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,33 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, położonego na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku w Ozimku przy ul. ks. Jana Dzierżona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł330 m² 3 606,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny + budynek z dwoma odrębnymi mieszkaniami. Zlokalizowany na 17,5 ara działce w centrum Ozimka. Lokal przy głównej ulicy i trakcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł117 m² 3 632,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ozimek ok. 20 km od Opola. Posiada bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Budynek mieszkalny z 1907 roku o powierzchni użytkowej ok. 117 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł52,30 m² 6 271,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,30 m2 położone w Ozimku. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 445 m² 4 083,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność oferty. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restauracja-imprezy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m , zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj. opolskie). Nieruchomość stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł81,58 m² 7 097,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu. Komfortowe mieszkania zostały.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł83,30 m² 5 402,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ozimku? W atrakcyjnej lokalizacji? Kompletnie umeblowane? Do zamieszkania od zaraz? Na sprzedaż mieszkanie położne w Ozimku przy ul Słowackiego. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 445 m² 4 291 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł390 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 114 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjnym obiekt handlowo biurowy z wieżą w środkowej części budynku oraz z pawilonem parterowym, położonym na 31 arowej działce w Ozimku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł123 m² 3 455,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy do sprzedaży doskonale zlokalizowany dom w Ozimku z dogodnym dojazdem do Opola. Nieruchomość z dużym potencjałem - możliwość przebudowy/rozbudowy. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

100 000 zł16,80 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 16,80 m w nowo wybudowanym kompleksie garażowym. Garaże położone są przy ul. Jesionowej w Ozimku obok nowego Osiedla Jesionowe Zacisze. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

598 000 zł112 m² 5 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w ramach nowej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Grodziec koło Ozimka. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o spokojnym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

555 000 zł87,90 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 87,90 m, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Grodziec, zaledwie kilka minut od Ozimka. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 190 000 zł150,50 m² 7 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom położony w miejscowości Grodziec, koło Ozimka. Miejscowość ta jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem Ozimek (5 km), miastem wojewódzkim Opole (ok 27.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

555 000 zł90 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom na sprzedaż położony w Grodźcu koło Ozimka. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia domu 90 m2 Liczba pokoi 4 Kuchnia - aneks z pomieszczeniem na spiżarnię Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

2 280 000 zł310 m² 7 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Premium | Grodziec k. Ozimka | 310 m | Garaż | Taras 70 m * Lokalizacja Grodziec koło Ozimka (woj. opolskie) spokojna, zielona okolica otoczona lasami, idealna dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

599 000 zł137,80 m² 4 346,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferta 0 % - "kupujący nie płaci prowizji" Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 137,80m2, położony na działce o pow. 327m2, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

100 000 zł1 144 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o charakterze budowlanym o powierzchni 1144 m2 położoną w miejscowości Antoniów. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +1 km

111 135 zł1 195 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni około 11,60 ara położoną w Antoniowie, gmina Ozimek. Działka położona w malowniczej, spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +1 km

111 600 zł1 200 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Antoniowie, gmina Ozimek. Bardzo spokojna okolica, działka oddalona od głównej drogi, z dogodnym dojazdem do Ozimka i Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +1 km

719 000 zł3 382 m² 212,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepiękne sielankowe miejsce, dla ludzi ceniących sobie cisze i spokój oraz czas spędzony na łonie natury. W otoczeniu zjawiskowy krajobraz sprzyjający spacerom i sportowej rekreacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +1 km

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferuję Państwu wolnostojący dom zlokalizowany w Schodni koło Ozimka. Szczegóły nieruchomości powierzchnia użytkowa : 100 m2 powierzchnia działki : 362 m2 liczba kondygnacji : 2 (parter, do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +1 km

40 000 zł861 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w ciekawym miejscu? Na uboczu? Na cele wypoczynkowe? Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek. Powierzchnia ok. 8,6 a. Media: prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +1 km

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura działka budowlana położona w miejscowości Krasiejów o planowanej powierzchni ok 1000 m2. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +2 km

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. ok 950 m2 zlokalizowanej w Krasiejowie, tuż przy granicy z Ozimkiem (w bliskim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +2 km

74 900 zł834 m² 89,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki położone na osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 6 minut od Ozimka. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją i zadzwoń już dziś! dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ozimek +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Ozimek,opolskie

390 000 zł60 m² 6 467,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ozimku? W atrakcyjnej lokalizacji? Na sprzedaż mieszkanie położne w Ozimku przy ul Słowackiego. 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami! Zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ozimek

Ozimek,opolskie

1 199 000 zł20 147 m² 59,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka w miejscowości Krasiejów z dostępem do rzeki Myślina, niedaleko jurapark Krasiejów. Działka idealna na zabudowę siedliskową. Na działce obecnie znajduje się murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Ozimek,opolskie

400 000 zł73 m² 5 486,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie na parterze 53,9 m + piwnica 19,01 m Ozimek, ul. Opolska 14/15 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m zlokalizowane na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Ozimek,opolskie

420 000 zł75 m² 5 605,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie na parterze 62,6 m + piwnica 12,32 m Ozimek, ul. Opolska 14/17 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m zlokalizowane na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

580 000 zł190 m² 3 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Szukasz nieco większego domu w Ozimku? A może 2 mieszkań każde z oddzielnym garażem i własnym ogródkiem? Na sprzedaż piętrowy dom ok. 190 m2. Wolnostojący. Dwupoziomowy każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 8 Marca

Ozimek,opolskie

345 000 zł58 m² 5 958,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W ozimku Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w bloku. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ozimek,opolskie

750 000 zł95 m² 7 865,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 m²

Nowość! Elite Houses nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej położone w Ozimku. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 95,35 m2 Liczba pokoi 5 , (4 oddzielne pokoje, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Ozimek,opolskie

248 000 zł2 021 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Edit [sprzedana] Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej z wielkim potencjałem w Ozimku! Marzysz o przestronnej działce w spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ozimek

Ozimek,opolskie

1 199 000 zł20 147 m² 59,51 zł/m²

 

 

 

Ozimek,opolskie

487 000 zł74 m² 6 625,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz małego domu blisko centrum ozimka? Spokojna, kameralna okolica zaledwie 2 minuty od centrum! Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny z nieużytkowym poddaszem. Powierzchnia ok. 73,50 m ,:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kałuży

Ozimek,opolskie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ozimku idealne dla singla, pary lub jako inwestycja! Powierzchnia: ok. 46 m Lokalizacja: zielona i spokojna część Ozimka w biskiej okolicy las, pola.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij